Burundis

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Burundis parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Burundyje
Burundis yra maža Afrikos valstybė, besiribojanti su Ruanda į šiaurę, Kongo Demokratinė Respublika į vakarus ir Tanzanija į pietus ir rytus. Jis yra geografiniame Didžiųjų ežerų regione ir yra valstybės, kurioje nėra prieigos prie jūros.
Labiausiai populiarus miestas yra sostinė Bužumbura, kiti miesto centrai yra Muyinga, Ruyigi ir įsikūrę plynaukštėje.
Jei Jus domina investuoti į nekilnojamąjį turtą pardavimui Burundyje, turėtumėte žinoti, kad politinė ir ekonominė padėtis nėra paprasta, nes daugiau nei dešimt metų šalies neramumai sukėlė nekilnojamojo turto rinką sunkioje situacijoje.
Daugelis konfliktų tarp gyventojų ir respublikinių pajėgų atgrasino užsienio investuotojus, kurie domisi investicijomis į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Burundyje.
Dauguma nekilnojamojo turto rinkos Burundyje daugiausia yra gyvenamoji nuosavybė dėl ekonominės daugumos gyventojų padėties.
Yra keletas didelių Vakarų kompanijų, besidominčių aukšto lygio nekilnojamojo turto plėtra ir statyba, siekiant pritraukti užsienio investuotojus, norinčius pirkti nekilnojamąjį turtą pardavimui Burundyje, bet taip pat siekiama sukurti nekilnojamojo turto rinką su kaimyninėmis Afrikos šalimis.
Geriausias miestas ieškoti ir pirkti nekilnojamąjį turtą pardavimui Burundyje yra sostinė. Jis gyvena senoviniame universitete, turi tarptautinį oro uostą į šiaurės vakarus nuo miesto ir kelių ryšius su Bukavu ir Goma Konge ir Kigali Ruandoje.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB